image
 
Úvodní strana Ceník Objednávka RPR eShop RPR Adventure

Aktuality
ilustraceSérie military a sportovních turnajů CXS
Série military a sportovních turnajů CXS začíná již za 10 dní! Přidejte se i VY!
více...
 
vycpavkaRPR ACTION HALL BRNO
Ojedinělý klub pro děti, mládež i dospělé, kluky nebo holky, skrátka pro všechny co si rádi hrají. Klub se nachází v centru Brna, Benešova 703/21 hned vedle RPR Paintball Haly. (Naproti hotelu Grand). V pěti místnostech na více než 200 metrech čtverečních je umístěno více než deset akčních her:
více...
 
ilustraceBIG GAME Česko vs Slovensko 2012 / / part 2
Zveme všechny nováčky,amatéry i profíky na tradiční,mezinárodní paintballovou BIG GAME Česko vs Slovensko 2012 / / part 2, která se uskuteční v neděli 28.10.2012 v Paintballparku Hodonín.
více...
 
ilustraceTréninky sportovního paintballu
Máte zájem o sportovní paintball, přijďte tedy na náš ukázkový náborový trénink, kde vám vše vysvětlíme, můžete si paintball i vyzkoušet a to za speciální cenu 50,- Kč na osobu (stačí jen sportovní obuv a oblečení vše ostatní vám zapůjčíme.)
více...
 
ilustraceČesko - Slovenské paintballové soustředění 2012
Zveme všechny paintballové nadšence na legendární víkendovou paintballovou akci Česko -Slovenské paintballové soustředění aneb Erotic paintball párty, která se uskuteční ve dnech 6.7 - 7.7 - 8.7.2012.
více...
 
ilustraceII. kolo CXS 26.-27. května 2012 aneb drama v plné parádě
Pátek Stejně jako minule nemohlo vše začít v klidu. I tentokrát se pan Murphy motal pod nohama celý přípravný pátek. Rozebírat detaily by bylo opravdu na dlouho, tak jen jako třešničku na dortu zmíním varování v rádiu hlásící nebezpečí rozšíření bzeneckého lesního požáru až na pánovský prostor. To se naštěstí nekonalo a tak kvůli zákazu rozdělávání ohňů zůstali špekáčky rozmístěné na okraji lesa až do rána neopečené a studené, stejně jako pivečko, což už nikomu zase tolik nevadilo.
více...
 
záznamy 13 až 18 z 32 záznamůpaintball  paintball  1 2 3 4 5 6  paintball paintball